28 listopada premiera spektaklu w reżyserii Dariusza Niebudka!

 

Niepowtarzalny wieczór się szykuje :) A to wszystko za sprawą znakomitych ludzi z Gorzyc! To właśnie ta ekipa, pod kierunkiem Darka Niebudka, przygotowuje już drugą wspólną premierę - "Rodzina Gorzyckich" cz.II :)

Zapraszamy gorąco do Gorzyckiego Centrum Kultury!

 

 Święty Mikołaj zapowiedział swą wizytę w Chorzowskim Centrum Kultury :)

 

Jak co roku, 6 grudnia, do grzecznych Dzieci przychodzi Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów :)

Tak też będzie i w tym roku - Święty w osobie Darka Niebudka zapowiedział się w Chorzowskim Centrum Kultury :)

A jak można się z Nim spotkać? Kontaktując się z CHCK za pomocą strony www.chck.pl - tam Wam wszystko powiedzą :)

 

 Dariusz Niebudek poprowadzi uroczystości upamiętnienia pacyfikacji Kopalni Wujek

 

Jak co roku, także teraz 16 grudnia pod Krzyżem - Pomnikiem Górników Poległych 16 grudnia 1981 roku, na Placu NSZZ Solidarność, odbędzie się apel poległych i uroczystości upamiętniające te historyczne wydarzenia. W tym roku to już ich 38. rocznica. Obchody rozpocznie Msza Święta w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Katowicach, a następnie uczestnicy przemaszerują pod Pomnik - Krzyż.

Wcześniej, bo o godz. 13.00 tradycyjny już Bieg Dziewięciu Górników.

Organizatorem obchodów jest Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach.

 

 

 

  Bal Sylwestrowy w Rezydencji Luxury Hotel poprowadzi Dariusz Niebudek!

 

Niepowtarzalne kreacje, oryginalne sztuczki, dreszczyk emocji i... odrobina magii. Rezydencja przygotowała prywatne pokazy iluzjonistyczne i występy akrobatów, dzięki którym przeniesiecie się w zupełnie inny wymiar.

Mistrzem Ceremonii będzie znany aktor i konferansjer, Dariusz Niebudek. O północy zaś, tradycyjnie już rozpocznie się prywatny pokaz fajerwerków w Ogrodzie Rezydencji.

Na Sali Balowej usłyszycie żywe instrumenty i najpiękniejsze taneczne przeboje w wykonaniu znakomitej, 18-osobowej orkiestry Darek Band, pod przewodnictwem Dariusza Barwińskiego. Ta utytułowana i wielokrotnie nagradzana - na przeglądach międzynarodowych i w programach telewizyjnych - ekipa zabierze Was w niezapomnianą podróż do magicznej krainy pełnej muzyki. Przez ostatni rok, Orkiestra szkoliła się u takich instrumentalnych fachowców, jak Sebastiana Sołdrzyńskiego, czy Piotra Wojtasika. To będzie prawdziwie muzyczna uczta!

 Leonard Cohen w intymnych zwierzeniach!

 

"Leonard Cohen w intymnych zwierzeniach", czyli różne oblicza najpiękniejszych emocji w piosenkach i wierszach Leonarda Cohena. To opowieść o związku duchowości i cielesności, mistyki i miłości, pragnieniach i marzeniach, a także wiele soczystych anegdot z biografii barda. W programie m.in. ,,Niebieski prochowiec", ,,Zuzanna", ,,Alleluja" oraz wybór mało znanych tekstów poetyckich.

W roli Leonarda Cohena - Dariusz Niebudek! Całość poprowadzi Nina Siwy, a przy fortepianie zasiądzie Mateusz Ulczok.

Najbliższe koncerty:

 

- 7 stycznia 2020 o godz. 19.20 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

- 9 marca 2020 o godz. 16.30 i 19.30 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

- 26 maja 2020 o godz. 16.30 i 19.30 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie