Darek Niebudek i Michał "SZUBY" Szubert

 

Już 28 września spotkamy się w Czapli, czyli Restauracji Pod Czaplą w Bytomiu, na kolejnym koncercie z serii "Czapla Muzycznie" 🥳
Tym razem gościć będziemy nietypowe połączenie starszego i młodszego pokolenia 🤝 w duecie Darek Niebudek i Michał "SZUBY" Szubert w występie pt. "X y Z czyli przeskok milenialny"
Czyli, nietuzinkowe i abstrakcyjne spojrzenie na świat ubiegłych 30, a może i 40 lat, pełne absurdalnych tematów i historii. 🤯🤯🤯
Dla wszystkich osób, które zarezerwują stolik między godziną 16:30 a 19:00, lampka wina GRATIS! 🤩
 

 Bleus in Love to temat przewodni tegorocznego Wielkiego GULA!

 

Impreza p.n. Wielkie Gule została zainicjowana przez znanego śp. Marka Orłowskiego, aktora, muzyka, kabareciarza, autora wielu tekstów i muzyki, człowieka wielu pasji. Obecnie kontynuacją tego wydarzenia zajmuje się autor tego Charakter tej imprezy przyciąga wielu miłośników muzyki tego gatunku, także  artystów, niebiorących udziału w muzykowaniu na scenie. Miła atmosfera okazała się spełniać gusta muzyczne, bluesowych fanów.
 
Tegoroczną edycję poprowadzi Dariusz Niebudek i Krzysztof Rubik!
 
Zapraszamy w nowym terminie - 1 października o godz. 17.00 do Muzeum Zagłębia w Będzinie!
 

 Dzień Nauczyciela w Krzemienicy ze spektaklem Ave Teatru!

 

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej w Krzemienicy zostanie zwieńczone spektaklem Ave Teatru "Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości" :)
 

 Premiera teatralna - "Małżonkowie"

 

Z ogromną radością zapraszam Państwa na premierę teatralną, która rozpocznie sezon artystyczny 2023/2024. 
Spektakl "Małżonkowie" zagramy 20 i 21 października na Scenie Gliwicka 120 w Katowicach! To nowe miejsce na mapie kulturalnej województwa, dlatego tym bardziej warto je odwiedzić i poznać :)
Producentem spektaklu jest Teatr Rawa, a reżyseruje Hubert Bronicki :)